یادگیری سریع زبان با بسته ای ویژه شامل ۷۰ % تخفیف

توسط farsacad در در مرداد 19, 1395
165,000 تومان – خرید

اگر یادگیری زبان انگلیسی یکی از علایق شماست یا به یک دغدغه برای شما تبدیل شده است این بسته آموزشی همه نیاز های شما رو برطرف میکنه.

amozesh4all

این بسته شامل همه بخش های مختلف آموزش و یادگیزی زبان هست که عبارتند از :

conversation : این مبحث از آموزش شامل مباحث زیر است 

۱) جزوه ای که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را در آن پیدا میکنید. این جزوه  ۱۸۰ صفحه ای همه ی موضوعات مورد نیاز را در بر دارد .

۲) ۴۵۰ اصطلاح خیابانی که برای گفتگو های عامیانه استفاده می شود که داشتن آنها در یادگیری بهتر شما موثر است  . اکثر مردم با دیدن فیلم های انگلیسی زبان  سعی بر تقویت زبان خود دارند که خیلی موثر واقع شده و بسیار روش پر طرفداری است پس آشنایی با این اصطلاحات یک فرصت خیلی خوب به حساب می آید . 

۳) در این قسسمت مشکل تلفظ کلمات را برای شما حل میکنیم به این صورت که فایلی را برای راهنمای تلفظ شما ضمیمه ی این پکیج کرده ایم .

۴) اگر تا به حال به دنبال مجموعه ای بوده اید که اشتباهاتتان را در زبان  انگلیسی به شما بگوید این بخش همان مجموعه است .  اشتباهاتی که در زبان انگلیسی رایج است را در این فایل آموزشی  تذکر داده ایم .

کدینگ ۵۰۴ :

همانطور که می دانید این کتاب  از ۵۰۴ کلمه انگلیسی پر کاربرد تشکیل شده است . نکته ای که در اینجا وجود دارد چگونگی حفظ کردن تمام این لغات بدون فراموشی است . ما این ۵۰۴ لغت را با تصویر سازی ذهنی به صورت طنز آلود در ذهن شما خاطر نشان میکنیم . با این روش شما قادر به حفظ کردن بیش از ۲۰۰  لغت  در روز بدون دغدغه فراموشی می باشید . برای آشنایی با این روش به چند مثال توجه کنید :


keen  معنی : مشتاق – باهوش – شدید

کدینگ ۱ : کینه شدیدی که ازش داره منو  مشتاق کرده که او را بکشم

کدینگ ۲ : من دوست دارم و در واقع اشتیاق دارم برای داشتن دنیای ای بدون کینه از یکدیگر .

tack  معنی : ظرافت – تدبیر

کدینگ : با اینکه تک تک رفتار های من ظریف و با تدبیر است اما نمیدانم چرا آبم با کسی در یک جوی نمی رود البته ناگفته نماند که همه به من  می گویند آدم خودشیفته ای هستم .

numb  معنی : بی حس – کرخت

کدینگ : نام پتروس یادآور کرختی و بی حسی است  از بس که انگشتش در حفره سد بود .

peril  معنی : خطر

کدینگ : به نظرتان علت این همه تبلیغات تلوزیونی برای ریکای پریل چیست ؟ چون ریکای خطر ناکی است و میخواهند تا مردم متوجه نشدن همه را     بفروشند پس پریل نخرید که خطرناکه .

shriek  معنی : جیغ 

کدینگ : بچه ها وقتی شرک رو میبینند جیغ میکشند . انگار نه انگار این همه زحمت کشیدن این برنامه رو برای بچه ها درست کردند خب میترسند  چه میشه کرد .

survive  معنی : جان سالم به در بردن – باقی ماندن از 

کدینگ : درعروسی من آنقدر رقصیدم که نزدیک بود بمیرم اما خداروشکر غذا رو سرو کردند و جان سالم به در بردم .

lack  معنی : فاقد … بودن – نداشتن

کدینگ ۱ : اطمینان دارم که نمیدانید کرم ضد لک واقعا چه کاری انجام می دهد من بهتوتن میگویم . کرم ضد لک باعث میشود که صورتتان فاقد لک باشد .

کدینگ ۲ : تصورتان راجع به لک لک اشتباه است چون لک لک اصلا پاهای بلندی ندارد اتفاقا جز حیوانات کوتوله به حساب می آید . 

کدینگ ۳ : به بعضی از لرها لک میگویند که تمام لک ها از نداشتن کار رنج میبرند .


writing : مباحث نوشتاری را به دو قسمت تقسیم بندی کرده ایم 

۱) فایلی آموزشی که از یک جزوه ۴۰ صفحه ای تشکیل شده است . اگر قصد شرکت در آزمون های بین المللی مانند آیلتس و تافل را دارید این فایل را از دست ندهید .

۲) خط زیبا و دلنشین هنری است که با دانستن و تمرین اصول خطاطی قابل یادگیری است . ما این اصول را در دو جزوه برای شما فراهم کرده ایم که با استفاده و تمرین مکرر آنها خوش خطی شما را تضمین میکنیم .

listening:

۱) اکثر ما با چند بار شنیدن یک آهنگ آن را از بر میکنیم بر همین اساس شنیدن آهنگ های انگلیسی هم میتواند سرعت فرایند آموختن را بیشتر کند . این روش جز سریعترین روش ها برای تقویت مهارت شنیداری و حفظ لغات است . در راستای همین موضوع ما یک فایل را برای راحتی شما تهیه کرده ایم که شامل ۱۰۰۰ موزیک ترجمه شده از اکثر خوانندگان محبوب خارجی است .

۲) همچنین ۴۰ فایل صوتی به همراه متنشان جود دارد .

reading : ریدینگ یکی از تاثیر گذار ترین بخش هایی است که تقویت آن میتواند در سایر بخش ها تاثیر مستقیم بگذارد .

Grammar : کتاب ها و جزوات آموزشی فراوانی در مورد گرامر وجود دارد . به دلیل زیاد بودن حجم این جزوات و همچنین کاربردی نبودن اکثر مطالبشان انگیزه آموختن از خیلی افراد را صلب می کنند . پس داشتن یک جزوه چند صفحه ای که فقط مطالب و نکات کاربردی را از سطح پایه تا پیشرفته بیان کرده باشد ایده آل به نظر می رسد  بنابراین ما این امکان را در این بخش برای شما به وجود آورده ایم .

165,000 تومان – خرید

2 Sales

به اشتراک بگذارید

اطلاعات انتشار

 • قیمت
  :

  165,000 تومان

 • تاریخ انتشار
  :

  مرداد 19, 1395

 • آخرین به روزرسانی
  :

  بهمن 21, 1397